Milžinas

Milžinas

Read over 2,000 popular new books on your mobile device.

App details


2.5
Android 6.0+
Teen
50,000+
3.7 (73.0%) 287 votes

App description


„Milžinas“ - tai galimybė skaityti pačias populiariausias ir naujausias knygas savo planšetėje ir išmaniajame telefone. Čia galite rasti ir „Sostų žaidimus“, ir J. Nesbo detektyvus, „Divergentės“ bei „Pilkų atspalvių“ serijas, o taip pat daug „Svajonių knygų“ romanų - iš viso daugiau nei 2000 populiarių grožinės ir negrožinės literatūros leidinių.

Tikimės, jog skaitytojams patiks unikali „Milžino“ galimybė nemokamai parsisiųsti ištraukas iš visų parduotuvėje esančių knygų. Tai puikus ir nemokamas būdas susipažinti su siūlomu asortimentu ir tik tada nuspręsti, ar tikrai norite knygą įsigyti. Norėdami parsisiųsti nemokamą ištrauką, naudokite paieškos funkciją programėlėje.

„Milžinas“ ypač patogus norintiems skaityti populiariausias knygas greitai, čia ir dabar. Tam tereikia turėti planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir praėjus mažiau nei minutei po knygos nusipirkimo jau galite ją skaityti. Toks skaitymo būdas yra ypač patogus, kai nesinori su savimi nešiotis popierinės knygos - atostogaujant, pertraukose tarp pamokų ar paskaitų, laukiant pas gydytoją ar net pietų pertraukos metu.

Naudotis „Milžinu“ - ypač paprasta. Prisijunkite su savo vardu ir slaptažodžiu ir programėlėje rasite visas nusipirktas knygas. Be to, turite galimybę naudotis papildomais privalumais, kurių nesuteikia popierinių knygų skaitymas - padidinti raidžių dydį ar pakeisti lapo spalvą iš baltos į juodą (taip patogiau skaityti naktį). Interneto ryšio reikia tik parsisiunčiant nupirktas knygas - po to jau visada jas turėsite savo įrenginyje, tad interneto ryšys skaitymui nereikalingas. Visas jūsų nusipirktas knygas saugome nemokamai ir jūs jų niekada neprarasite.

„Milžinas“ yra patikimas. Jį sukūrė UAB „Alma littera sprendimai“ priklausanti „Alma littera“ įmonių grupei, kuri yra didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Lietuvoje. Jai priklauso leidyklos „Alma littera“, „Šviesa“, knygynų tinklas „Pegasas“ bei knygynas internete www.knyguklubas.lt.

Turite klausimų ar pastabų? Rašykite elektroniniu paštu [email protected]

You may also like these apps

online topgif